Üretim Gruplarımız
Ana Sayfa

Hakkımızda

Hakkımızda

2001 yılında İzmir’de İsmail Ceyhun tarafından kurulan Ceyhunlar Plastik; Plastik ve kauçuk malzemelerin toptan satışı üzerine İzmir’de faaliyet göstermeye başladı. İlkeli ticaret anlayışı ve müşteri ilişkilerine büyük önem veren firmamız 2010 yılında M.Oğuzhan Ceyhun tarafından yeni bir yapılanmaya giderek; plastik, bakalit ve kauçuk aksesuarlar üretimine başlamıştır.

Firmamız kendi üretiminde olan ürünlerin yanı sıra; Gerek yurt içinden tedarik ettiği gerekse yurt dışından ithal kalemlerle 9000 kalemi aşan geniş bir ürün yelpazesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. İlkelerimizden taviz vermeden gelmiş olduğumuz bu noktada kaliteli yönetim, ileriye dönük yatırım ve ufku açık düşüncelerle gelecekte de sizlere hizmet vermenin heyecanını yaşıyor olacağız.

Günümüz ticaretinin en büyük stratejik unsuru haline gelen saran, saklayan, sattıran ambalajlı ürün ihtiyacını karşılamak ve sektördeki onlarca tedarikçinin on binlerce ürününü size ambalajlı olarak sunabilmek için 2015 yılında Ceypa Ambalaj Marketi bünyemize dahil etmiş bulunmaktayız. 

Dünyada Arge'ye önem veren şirket ve kuruluşları inceledik ve bu firmaların kamuoyu ve müşterilerine daha iyi hizmet verdiklerini gördük. Müşterilerimizin taleplerini, Arge çalışmalarımız ve 3D teknolojisiyle birleştirerek, 2018 yılında Arge ve 3D birimimizi faaliyete geçirmiş bulunmaktayız.